0 items(s)-
€ 0
Сheckout »
Added to cart
20.02.2019

Opens the spring season together Ponycycle!

pony_cycle_safe

Скопје

macedonia_l

Купи PonyCycle во рефус во Скопје или индивидуално од нашата официјална трговците на мало

Во потрага по PonyCycle во вашиот град? Сега можете да добиете PonyCycle во свој град со минимални трошоци на испорака. Со цел да се направи ред пополнете го формуларот на нашиот сајт или пишете ни e-mail и еден од нашите консултанти ќе се вратам на вас.

PonyCycle во Македонија - трговците на мало и изнајмување агенти.

Дали сакате да стане официјален PonyCycle мало или изнајмување агент во вашиот град? Да стапат во контакт!

Ние сме професионални и сигурен компанија која се трговијата на мало PonyCycle за повеќе од 4 години. Ние нудиме искуство, одлични услови, со широк спектар на производи, целосна документација, ефикасна испорака и нарачана попусти на нашата официјална трговците и агенти во различни региони. Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања имате за продажба на мало или големо купувања.

Можете да најдете повеќе информации во врска со PonyCycle на нашиот сајт или да стапат во контакт со еден од нашите онлајн консултанти. PonyCycle.biz нуди најширок спектар на големи и мали, професионални и домашна употреба PonyCycle.

Ние активно бараат партнери кои работат во детските забавната индустрија во Македонија.

PonyCycle - игра и развој!

Тешко е да се биде родител денес! Деновите кога децата би можеле да играат со часови со пластична кукла или камион веќе одамна ги нема, а не затоа што тие се повеќе расипан или бара, туку затоа што има толку многу повеќе играчки таму, и тие играчки се толку напредни. Откако сте го купиле вашето дете hi-tech gadget, тоа не е изненадување дека едноставна играчки не ги задоволи повеќе. Всушност - на следната играчка треба да биде дури и попаметниот отколку минатата година.

Постои, меѓутоа, играчка која може да го задржи детето среќни за долго, долго време. Не само што е забавно да се игра со тоа, тоа е исто така еден пријател. Ако сте во потрага за идеален подарок за вашето малечко, купи PonyCycle!

Нашата онлајн продавница нуди најголема палета на PonyCycle производи во Европа. Може да се купи до 10 видови на PonyCycle во 3 големини за многу конкурентна цена. Ние нудиме попусти на враќање клиенти и да ги достави до било каде во Европската унија. Наредби може да се направи 24/7 и нашите консултанти секогаш сме подготвени да ви помогне да го изберат правото големина и модел.

Сите PonyCycle доаѓаат со гаранција и ние ги обезбеди сите потребни техничка поддршка за да ги задржи PonyCycle работа. Имаме широк спектар на резервни делови на залиха, така што никогаш вашето дете има да се каже збогум на својата омилена играчка.

Home-use Professional
Small Medium Small Medium Large
3043(4043) 3012(4012)  3151(4151)  3181(4181)  6152
 EUR 190,00 
 EUR 250,00
 EUR 350,00
 EUR 400,00
 EUR 800,00
 Height - 67cm  Height - 93cm  Height - 67cm  Height - 93cm  Height - 135cm
 Saddle height - 49cm Saddle height - 62 cm  Saddle height - 49cm  Saddle height - 62 cm Saddle height - 90cm
  Packaging: 470x300x500 мм  Packaging: 600x350x620 мм   Packaging: 470x300x500 мм  Packaging: 600x350x620 мм  Packaging: 950x450x950 мм
 max weight: 25kg

 max weight: 40kg

 max weight: 25kg max weight: 40kg

max weight: 90kg